середа, 27 лютого 2013 р.

Як виправити мережеве підключення?


Мережеве підключення необхідне для обміну даними з іншими комп'ютерами. Якщо ви не можете підключитися до комп'ютерів в локальній мережі, потрібно перевірити налаштування мережевого підключення. Нерідко і поломки мережевих карт. Однак перш ніж міняти комплектуюче, потрібно впевнитися в його непрацездатності.


Інструкція:

1.Перевірте, чи підключений кабель в роз'єм на корпусі комп'ютера. Для з'єднання комп'ютерів в мережу використовується кабель під назвою «вита пара». З двох кінців він обтиснутий з допомогою спеціальних роз'ємів. Перевірте цілісність роз'ємів самого кабелю і мережевого виходу в комп'ютері. Як правило, можна в комп'ютерному магазині купити кабель, який ідеально підходить для підключення локальної мережі на персональному комп'ютері.

2.Перевірте налаштування мережевого підключення. Кожна локальна мережа має власні особливості мережевих налаштувань. У вас повинний бути призначений правильний діапазон адрес, виділяючий свій IP-адрес, зазначений основний шлюз та інше. Звіртеся з даними, наданими мережевим адміністратором. Деякі дані ви можете налаштовувати самостійно.

3.Переустановіть драйвера для мережевої карти. В залежності від того, вбудована це мережева карта або окрема плата в комп'ютері, завантажте драйвера, звернувши увагу на модель пристрою і назву операційної системи. Видаліть існуюче мережне підключення та створіть підключення ще раз. Так ви позбавитеся від невірних налаштувань, закріплених в системі за минулим мережевим підключенням. Перевірте параметри брандмауера Windows і мережеву політику безпеки антивіруса.

4.Якщо всі зазначені вище прийоми не допомогли відновити мережеве підключення, перевстановіть операційну систему. Деякі служби не можна відновити вручну, і допомогти може тільки повна переустановка системи. Якщо і це не допомогло, сміливо міняйте мережеву плату. Зверніться в спеціалізований центр, де вам повністю зможуть змінити комплектуючі на персональному комп'ютері або деякі запчастини на ноутбуці.

Немає коментарів:

Дописати коментар